biuro@4design.com.pl     500 233 562     501 471 264

Obróbka CNC - Śląsk

Każda gałąź przemysłu potrzebuje dokładnie wykonanych elementów co zapewnia potocznie zwana obróbka CNC która jest realizowana na maszynach sterowanych numerycznie. Obróbka CNC to usługa, w której posiadamy duże doświadczenie. Siedziba naszej firmy mieści się w Mysłowicach, jednak obsługujemy firmy z obszaru całego Śląska, świadczymy usługi obróbki CNC dla podmiotów gospodarczych jaki i osób prywatnych. Obrabiamy, frezujemy jednostkowe zamówienia jak i prowadzimy usługi CNC dla seryjnej produkcji.


obróbka cnc
Jako producent surowych i lakierowanych paneli dekoracyjnych z płyty mdf, lakierowanych paneli ażurowych ::4design świadczy także usługi w zakresie cięcia, wycinania i obróbki CNC płyt mdf na życzenie i wg wzoru począwszy od klienta indywidualnego aż po seryjną produkcję przemysową.
Obrabiamy, frezujemy - obrabiamy CNC również drewno, sklejkę, poliamid, plexi - wycinamy różnego rodzaju kształtki potrzebne w przemyśle meblarskim oraz w jak się okazuje dzisaj już w każdej branży a nawet w budownictwie. Dla branży reklamowej oferujemy obróbkę CNC dibondu który świetnie nadaje się do produkcji szyldów, tablic, kasetonów, stojaków czy gadżetów reklamowych.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie współpracy zaczynając od pomysu poprzez projekt aż do realizacji.
Świadczymy także usługi produkcji gotowych napisów reklamowych wycinanych z kolorowego diabonidu. Napisy oraz loga projektujemy według pomysłu klienta jak i służymy naszym pomysłem, wiedzą i doświadczeniem w zakresie reklamy.Wysokiej jakości, nowe centrum obróbcze CNC pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie jakościowym. Krótkie terminy realizacji, bogate doświadczenie w zakresie cięcia i obróbki CNC elementów z drewna do grubości 80mm stwarza z ::4design solidnego partnera do długotrwałej współpracy. W ramach współpracy z tartakami świadczymy usługi obróbki CNC Śląsk elementów konstrukcji dachów oraz domków szkieletowych.

bróbka cnc Śląsk

Wysokiej jakości, nowe centrum obróbcze CNC pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie jakościowym. Krótkie terminy realizacji, bogate doświadczenie w zakresie cięcia i obróbki CNC elementów z drewna do grubości 80mm stwarza z ::4design solidnego partnera do długotrwałej współpracy. W ramach współpracy z tartakami świadczymy usługi obróbki CNC Śląsk elementów z drewna iglastego (sosna, świerk) stosowanego do konstrukcji dachów oraz domków szkieletowych. We współpracy ze stolarniami wyróżniamy się produkcją wysokiej jakości drewnianych elmentów szaf, łóżek.

Frezowanie drewna CNC pod żaluzje panelowe na stoiska targowe.

Zajmujemy się również obróbką CNC drewna KVH jak i litego z gatunku sosna, świerk produkując z niego elementy konstrukcyjne oraz żaluzje panelowe. Rzetelne wykonanie usługi oraz krótkie terminy realizacji obróbki CNC to wytyczne na których budujemy naszą markę. Usługi CNC w drewnie wykonujemy na wysokiej jakości cenrtum obróbczym sprawdzonymi narzędziami do drewna. Dzięki temu uzyskumjemy bardzo dużą okładność obróbki CNC.

usługi cnc Śląsk
obróbka drewna cnc


usługi CNC
frezarka CNC