biuro@4design.com.pl     500 233 562     501 471 264
Zastanawiasz się dlaczego wybrać ::4design do współpracy lub zakupić nasze produkty ? Poniżej znajdziesz odpowiedź.

Zapewniamy kompleksowość usług

Poza sprzedażą gotowych produktów zapewniamy także obsługę od indywidualnego projektu paneli MDF 3d, ścianek ażurowych MDF, frontów meblowych MDF poprzez produkcję na wyspecjalizowanych wysokiej jakości ploterach CNC aż po dostawę a nawet i montaż. Wykorzystując swoje doświadczenie oraz działając z pasją i zaangażowaniem, maksymalnie odciążamy naszych klientów na każdym etapie projektu a nawet montażu. Tworzymy nowoczesne panele dekoracyjne 3d które zmieną wygląd twoich pomieszczń a ścianki ażurowe MDF pozwolą stworzyć nowe przestrzenie. Hitem są ażury do zabudowy grzejników centralnego ogrzewania zobacz - produkujemy je na zadany wymiar i lakierujemy - jak wszystkie nasze produkty zgodnie z wybranym kolorem z palety RAL - zobacz. Na terenie Śląska a szczególnie w rejonie Mysłowic, Katowic, Gliwic oraz Sosnowca, Dąbrowy Górniczej i Będzina oferuejmy bezpłatną dostawę a także usługę montażu.


Oferujemy nasze produkty w najniższej cenie na rynku

Relacja jakości naszych produktów do ceny za jaką je sprzedajemy jest najlepsza na rynku. Dzięki temu, iż firma jest firmą rodzinną mamy dużo mniejsze koszty projektowania i produkcji. Długoletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować standardy spełniające najwyższe wymagania naszych klientów: od momentu tworzenia projektu naszych paneli dekoracyjnych, po realizację poprzez optymalizację produkcji i wykorzystania płyt MDF.


Posiadamy profesjonalne narzędzia

Korzystamy z profesjonalnych narzędzi do produkcji paneli dekoracyjnych 3d, paneli ażurowych. Maszyny CNC są produkcji renomowanych firm i stale przez nie doskonalone aby elementy wystroju wnętrz takie jak panele dekoracyjne z MDF, fronty meblowe MDF były najwyższej jakości.


Szyjemy na miarę

Zrozumienie potrzeb klienta i dopasowanie ich do pragnień to filar naszej polityki. Indywidualne podejście do każdego realizowanego projektu jest dla nas standardem dlatego u nas możesz zamówić panele ażurowe do zastosowań na ścianki działowe oraz ażury do ozdoby ścian o dowolnym wymiarze (maksimum 2800x1500mm) natomiast panele modułowe 3d o dowolnym wymiarze modułu. Wszystkie nasze produkty lakierujemy na wybrany przez klienta kolor z palety RAL - zobacz. Produkujemy także na zadany przez klienta wymiar fronty meblowe.