biuro@4design.com.pl     500 233 562     501 471 264

Dekoracyjne panele ścienne 3d

Przejdź do: Panele ażurowe

Oferowane panele ścienne 3d oraz ażurowe panele dekoracyjne do nowoczesnych aranżacji wnętrz produkujemy według standardowych wzorów jak i możemy również je zaprojektować i wyprodukować według twojego pomysłu i wzoru aby dopasować wygląd ścian do istniejących już elementów wnętrza. Ażurowe panele dekoracyjne oraz panele dekoracjne 3d znalazły ostatnio nasze uznanie u klientów z Mazowsza. Siedziba naszej firmy mieści się w Mysłowicach, jednak nasze panele dekoracyjne i ażurowe oferuejmy mieszkańcom Warszawy i całego województwa mazowieckiego z szybką tanią dostawą za pośrednictwem firmy kurierskiej nawet paneli dekoracyjnych o wysokości 280cm. Dla realizacji paneli dekoracynych w województwie Śląskim oferujemy dla meszkańców Śląska z miast ościennych takich jak Tychy, Mikołów, Sosnowiec czy Katowice tanią dostawę sprawdzoną firmą kurierską.

Panel dekoracyjny produkowany z płyty MDF o grubości od 12 do 22mm - w zależności od wielkości. Możliwość kaskadowości elementów np. elementy o wybranym kolorze mogą być innej grubości niż elementy pozostałe tworząc swoistą kaskadę. Oferujemy indywidualne projekty kaskadowe wg wielkości powierzchni. Dla tej grupy naszych produktów przyjmujemy zamówienia na konkretny wymiar. Standardowy moduł składa się z trzech sześciokątów który można łączyć z kolejnym. Inny kolor pojedyńczych sześciokątów realizowany jest jako składanka 2 + 1 w innym kolorze. Możliwość wyboru kolorów z palety RAL lub w stanie surowym do samodzielnego pomalowania. Lakierujmy wszystkie nasze produkty w satynie lub w macie.Panel dekoracyjny produkowany z płyty MDF o grubości od 12 do 22mm - w zależności od wielkości. Dla tej grupy naszych produktów przyjmujemy zamówienia na konkretny wymiar - w modułach roboczych łączonych o maksymalnym wymiarze 1500x2500mm. Możliwość wyboru koloru z palety RAL lub w stanie surowym do samodzielnego pomalowania. Lakierujmy wszystkie nasze produkty w satynie lub w macie.

Panel produkowany z płyty MDF o grubości od 12 do 22mm - w zależności od wielkości. Dla tej grupy naszych produktów przyjmujemy zamówienia na konkretny wymiar - w modułach roboczych łączonych o maksymalnym wymiarze 2800x1500mm. Możliwość wyboru koloru z palety RAL lub w stanie surowym do samodzielnego pomalowania. Lakierujmy wszystkie nasze produkty w satynie lub w macie.


Ażurowe panele dekoracyjne

Przejdź do: Panele ścienne - 3d

Oferujemy również solidnie wykonane ażurowe panele dekoracyjne do powieszenia na ścianie lub zamontowania na suficie w opcji z podświtleniem LED. Projektujemy i produkujemy Ścienne ażurowe panele dekoracyjne które podnoszą standard pomieszczenia. Wszystkie panele dekoracyjne są na zamówienie według wybranego wzoru i zadanego wymiaru przez klienta. Dostawa na terenie całego kraju.
W ofercie mamy także ażurowe panele dekoracyjne ze sklejki które stanowią naturalną dekorację wnętrz. Sklejka brzozowa wizualnie ociepli każde wnętrze a lekirowana powierzchnia - którą również wykonujemy ochroni ją przed wilgocią oraz ułatwi jej czyszczenie. Sklejkę można bejcować na dowolny kolor zachowując jej naturalną strukturę. Ze sklejki wykonujemy także obrazy ścienne, maskownice na kaloryfer oraz parawany.Ażurowe panele ścienne produkowane są z płyty MDF o grubości 12mm lub większe formaty o grubości 18mm. Dla tej grupy naszych produktów przyjmujemy zamówienia na konkretny wymiar - maksymalny wymiar jednego panelu to 2800x1500mm. Mniejsze panele można ze sobą łączyć na styk zachowując kontynuację wzoru. Wszystkie nasze produkty lakierujamy akrylowymi farbami. Wybór kolorystyki z palety RAL lub oferujemy w stanie surowym do samodzielnego pomalowania. Lakierujmy wszystkie nasze produkty w macie lub w satynie.