biuro@4design.com.pl     500 233 562     501 471 264

Obróbka CNC - Śląsk

Każda gałąź przemysłu potrzebuje dokładnie wykonanych elementów co zapewnia potocznie zwana obróbka CNC która jest realizowana na maszynach sterowanych numerycznie. W ramach hasła obróbka CNC Śląsk obsługujemy firmy z obszaru całego Śląska, świadczymy usługi obróbki CNC dla podmiotów gospodarczych jaki i osób prywatnych.


obróbka cnc, obróbka cnc Śląsk, usługi cnc Śląsk
Jako producent surowych i lakierowanych paneli dekoracyjnych z płyty mdf, lakierowanych paneli ażurowych ::4design świadczy także usługi w zakresie cięcia, wycinania i obróbki CNC płyt mdf na życzenie i wg wzoru począwszy od klienta indywidualnego aż po seryjną produkcję przemysową.
Obrabiamy, frezujemy - obrabiamy CNC również drewno, sklejkę, poliamid, plexi - wycinamy różnego rodzaju kształtki potrzebne w przemyśle meblarskim oraz w jak się okazuje dzisaj już w każdej branży a nawet w budownictwie. Dla branży reklamowej oferujemy obróbkę CNC dibondu który świetnie nadaje się do produkcji szyldów, tablic, kasetonów, stojaków czy gadżetów reklamowych.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie współpracy zaczynając od pomysu poprzez projekt aż do realizacji.Wysokiej jakości, nowe centrum obróbcze CNC pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie jakościowym. Krótkie terminy realizacji, bogate doświadczenie w zakresie cięcia i obróbki CNC elementów z drewna do grubości 80mm stwarza z ::4design solidnego partnera do długotrwałej współpracy. W ramach współpracy z tartakami świadczymy usługi obróbki CNC Śląsk elementów konstrukcji dachów oraz domków szkieletowych.
frezarka cnc, obróbka cnc Śląsk, usługi cnc Śląsk